• Wpisów: 277
  • Średnio co: 6 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 19:42
  • Licznik odwiedzin: 39 032 / 1707 dni
 
dovelodo
 
Witam Was serdecznie ~!~
Dziś przyszedł czas na ten wpis, na wspomnienia.
Tytuł mówi dużo, baaardzo dużo.
Tak to ta chwila, kiedy przekroczyłam próg 1095 dnia!
Calutkie trzy lata, minęło od chwili, kiedy kliknęłam "Załóż blog" na pingerze. Co prawda ja jak zawsze nie trafiłam z datą, a dokładnie wpis powinien pojawic się 10 kwietnia, a jest 19. To i tak mały poślizg w porównaniu z postem na dwa lata (4 miesiące), ale ważne, że się w końcu pojawił! :D
dovelodo.pinger.pl/m/27247403

No to zaczynamy!
Będzie on trochę inny niż ten na rocznicę bloga(a był jakiś wogóle xD nieważne muszę poszukac :D) i na dwa lata (link trzy/cztery linijki u góry).
Kiedy 10 kwietnia 2014r. założyłam bloga, nawet do głowy mi nie wpadło, że miną trzy lata, a ja dalej będę dodawac wpisy. Jasne, myślałam jak to będzie. Jak długo tu zostanę. Marzyłam by osiągnąc 10tyś. wyświetleń, 20tyś. i aż w końcu 30tyś, a ja wciąż tu jestem!
Oczywiście zdarzały się chwile, kiedy zastanawiałam się czy opuścic blog. Nie widziałam sensu, bo gdy zaczął się wrzesień ja znikałam. z roku na rok ilośc dodawanych wpisów maleje, w 2016, było ich tylko 13. Ale pomimo wszystko dalej dodaje i z czasem przyzwyczaiłam się do tego, że wpisy są tu raz na miesiąc, a czasem dwa. Gdy przychodzą ferie, wakacje wiadomo ilośc rośnie, gdy znów pojawia się szkoła maleją. I tak w kółko.
Wiadome, najlepiej się pisze, gdy pojawiają się pomysły, ale nawet i to nie pomagało na jesień.
Jak zauważyliście ostatnio moje wpisy dotyczyły głównie skoków narciarskich. Chodź na pingerze nie ma zbyt dużo fanów tej dyscypliny. To chciałam dodawac te wpisy chocby dla tak małej liczby osób. Teraz skoki się skończyły i już mam nawet nowe pomysły co do innego tematu(dowiecie się w następnych wpisach :D).
NIE PODDAŁAM SIĘ = JESTEM
Długo na pingerze nie trzeba szukac, by znaleźc opuszczony blog. Niektóre mają dużo odwiedzin, a drugie mniej. Powoli odchodzą też osoby, które odniosły tu wielki sukces. Z tych blogów co były trzy lata temu. Hmm... z tych, które bardzo lubiłam w tamtym czasie. Może dwa? Ja też, kiedyś odejdę, ale nie wiem, kiedy to się stanie. Może za rok, dwa, a może za trzy lata jeszcze z Wami będę(chwilka, ile ja będę miec wtedy lat xD). Czas pokaże.

Dziękuję, każdej osobie, która to przeczytała. Każdemu, kto choc raz cokolwiek tu skomentował. Szczególne podziękowania należą się Oliwii <3 - liveczka.pinger.pl/
Po części, dzięki niej tu cały czas jestem!
Dziękuję Ci kochana <3.

To chyba już koniec tego wpisu.
Jak zawsze na zakończenie piosenka (jejciu, ile ta moja tradycja trwa, chyba już z 2 lata pykło :D).

Ale tym razem kilka (jednak nie mogę się zdecydowac na jedną :D)

No to do następnego :*
Aktualnie odwiedzin: 33 076 (to też dośc długo dodaje, jak ten czas leci :D)

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego